foto

Zabiegi liposukcji - sprawdź czy warto

Gabinet Biogenica Klinika Piękna to bywający od 2009 roku salon medycyny oraz dermatologii estetycznej a także chirurgii plastycznej, umiejscowiony w Plewiskach obok Poznania. W klinice lekarskiej Biogenica znajdziemy nowatorską ofertę usług z gamy medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, wspomagającej a także kosmetologii jak również wizażu. Filozofia spółki Biogenica powołuje się do zintegrowania kwalifikacji a także etyki lekarskiej kooperującej z rozkwitem współczesnej medycyny.

Zobacz więcej ...

foto

Usuń znamiona raz na zawsze! I to w Poznaniu!

Spółka Biogenica to gabinet medycyny i dermatologii przeciwstarzeniowej. Biogenica to miejsce nowoczesne, które posiada w sobie propozycję lekarza medycyny estetycznej, regeneracyjnej i kosmetologii. Główne zabiegi wykonywane w gabinecie to zabiegi z regeneracji skóry Spółka wyspecjalizowała się także w zabiegach laseroteriapii, posiada sprawdzone urządzenia.

Zobacz więcej ...

foto

Osteopatia - co to takiego?

Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z kilkuletnim przeszkoleniem. W 2014 roku zadecydował ziścić edukację w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii przynależna do Osteopathic European Academic Network – organizacji konsolidującej najlepsze placówki edukacyjne osteopatyczne.

Zobacz więcej ...